Верувале или не, Гулабица со нов хит! Овој пат ќе ве шармира како „вредна“ земјоделка

Верувале или не Гулабица има уште еден нов хит! Овој пат ќе ве шармира како „вредна“ земјоделка
И токму кога помисливме дека тоа е сѐ Вале Гулабица ни докажа дека ова е само почеток. Овој пат Гулабица „летна“ од родното место да не мора повеќе да биде земјоделка. За Вале не важи она „Нема леб без мотика“

Прочитајте и...  Реакција на Меѓаши по повод конкурсот за деца -„НАТО и Јас“
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде