Видео

(ВИДЕО) 13,3 МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ: Луѓето не можат да поверуваат што, оваа девојка, му прави на својот дечко!

Девојка и едно момче кои седат на клупа во еден парк станале дел од хит видеото кое кружи на социјалните медиуми.

Додека седеле заедно, девојката одеднаш пред дечкото го турнала мобилниот телефон. Тој почнал да се повлекува, но таа упорно му го туркала неговиот мобилен телефон пред лицето. Таа сакала да го отклучи неговиот мобилен телефон со идентификација на лицето.

Со оглед на тоа колку момчето се борело против тоа, очигледно имала добра причина што решила да го провери.

„Мислев дека го напаѓа со солзавец а таа само се обидувала да го отклучи мобилниот телефон“, коментирал еден млад човек.

Прочитајте и...  Одмазда за насилниците: Го напуштила училиштето бидејќи ја малтретирале, а денес заработува 8000 евра за една минута
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top