Македонија

ВИДЕО: Адријан Гаџа го отвора најскапиот ресторан во Скопје

Во подготовка е ново урбано место во градот и тоа по мерка и желба на Адријан Гаџа.

Имено, пејачот реши да се проба во угостителските води и да отвори ресторан во Скопје. Иако местото е се уште во изградба, Гаџа ветува дека тоа ќе се отвори наскоро.

adrian56 670x368 1

Погледете го просторот на новиот ресторан од видеото во продолжение:

Превземено од 1ТВ

Прочитајте и...  Надреалистична мода за старт на 10 години „Моден викенд“

Најпопуларно


To Top