in ,

ВИДЕО: Алигатор фатен на камера како пробува да ѕвони на ѕвонче

Алигатор од два метри фатен на камера како пробува да ѕвони на ѕвонче. Погледнете го целото видео:

Прочитајте и...  ВИДЕО: Децата ќе ве насмеат и разведрат: Бегаат од својата сенка, но има и јуначиња кои и се спротиставуваат

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote