ВИДЕО:Антониа Гиговска ја нарекоа чудото од Македонија – погледнете го настапот

Антониа Гиговска продолжува со своите неверојатни настапи на музичкото талент шоу “Пинкови ѕвездички”.

– “Големо благодарам на чудото од Македонија, кое наскоро ќе започне да растура по Балканот. Овој квалитет го заслужува тоа”, рече Милан Станковиќ за настапот на Антониа.

Погледнете го нејзиниот настап:

Прочитајте и...  Кристина вечер ќе се натпреварува за најубава на „Мис глоуб“ во Улцињ
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.