in ,

ВИДЕО: „Backstreet Boys“ ги пееја хитовите од дома

Елтон Џон ги забавуваше фановите од својата дневна соба, а како специјални гости, исто од нивните дневни соби, се придружија момците од Бекстрит бојс.

Тие на големо задоволство на носталгичарите ја испеаја „I Want it That Way“, а во перформансот им се придружија и децата на Ник и Кевин.

Видеото од овој несекојдневен настап можете да го погледнете во продолжение:

https://www.facebook.com/watch/?v=533420370691215
Прочитајте и...  Производи кои ќе ви го олеснат чистењето, а сигурно ги имате дома

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote