Случувања

ВИДЕО: Бебе на седницата на собранието на Нов Зеланд, спикерот го хранеше со цуцла

Претседателот на парламентот на Нов Зеланд, Тревор Малард, за време на собраниската седницата за цените на дериватите се грижеше за шестмесечното бебе на еден од неговите колеги, хранејќи го притоа со шишенце млеко…

Прочитајте и...  Пијана жена возач: Зборела на телефон, удрила во трамвајска станица, ѝ пукнала гумата и продолжила да вози
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top