(ВИДЕО) Божиќен трејлер среде лето: Овој филм со нетрпение го очекуваме

На некои не им е дојдено до божиќни филмови во август, а други пак со нетрпение ја очекуваат ладната, празнична сезона.

MV5BYmM3ZDAwMTMtZjVmZi00NzA0LWFmMWItZDJmMGFmODMwMWZhXkEyXkFqcGdeQXVyOTMzNTE3MDQ@. V1

Деновиве излезе трејлерот за „Last Christmas“, новиот филм во кој Емилија Кларк ја има главната улога, а го очекуваме во ноември 2019-та.

Прочитајте и...  Топ 5 серии за 2019 година досега
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде