in

ВИДЕО: Брод плови низ средината на огромно торнадо

Бродот се брза за некаде и нема да дозволи едно торнадо да го сопре.

Прочитајте и...  Полицаец запрел студент за брзо возење, но наместо да го казни направил нешто неочекувано

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote