in

ВИДЕО: Брзи, лесни и слатки фризури за мали девојчиња

За вашето девојче да изгледа магично и да биде горда на својата фризура,  не е неопходно да поседувате фризерски вештини. Постојат едноставни фризури кои ќе му се допаднат на секое девојче кои и таа да изгледа како права млада дама:

https://www.facebook.com/GorgeousBeautyDaily/videos/437170670389021/?sfnsn=mo
Прочитајте и...  ГАЛЕРИЈА: Силни, мали мравки подигнуваат цвеќиња неколку пати поголеми од нив

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote