in

ВИДЕО: Човек паѓа од скала и се справува како шампион

Има голема среќа, повеќето незгоди со вакви скали се во голем дел трагични.

Прочитајте и...  ФОТО+ВИДЕО: Најживописните гробишта во светот

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote