in ,

ВИДЕО: Џеј Ло и Шакира ја „запалија“ сцената на „Супер боул“

Вистински спектакл е одржан вчера на полувремето на 54. Супер боул, а централната улога ја имаат пејачките Шакира и Џенифер Лопез кои со својот сензуален настап без текст ги оставија присутните гледачи на трибините, но и оние пред малите екрани.

Првиот настап и припадна на Шакира која одлично ја подигна атмосферата, а дополнително ја вжешти Џеј Ло за која по спектаклот кој го приреди ретко кој прифаќа да поверува дека влегува во шестата деценија од животот.

Image result for j lo shakira super bowl
Прочитајте и...  Крај на повеќевековната традиција: Французите продаваат 1.500 замоци

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote