ВИДЕО: Едвај дише и не можела да ги отвори очите: По пластичните операции преживеала хорор во голема агонија

Шокантните фотографии на Кејти Прајс се појавија во јавноста, а на нив можеме да видиме како изгледа таа по последните операции.

Screenshot 1 3

Поранешниот гламурозен модел сега има 41 година, но Кејти изгледа дека е во агонија од болки.

Фотографирана е по операциите во Турција. На овие фотографии можеме да ги видиме лузните по лифтингот на лицето бидејќи првпат се појавила во јавноста откако завоите ѝ биле извадени.

Stitches: As her long extensions were pulled back in a ponytail, her entire face was exposed including a set of bloody stitches

Кејти имала потешкотии дури и кога разговарала по телефон. Се огледала на екранот од својот телефон и преку камерата ги набљудувала своите лузни. Таа има конци од слепоочниците до под ушите.

Покрај затегнувањето на лицето, Кејти имала операција и на капаците од очите за да го спречи нивното понатамошно паѓање. Во исто време направила операција и за подигнување на задникот.

Прочитајте и...  Снимките од мајката која се предозира пред своето бебе го згрози светот: Три години потоа Американката испрати нова порака
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде