Животни приказни

ВИДЕО: Едвај дише и не можела да ги отвори очите: По пластичните операции преживеала хорор во голема агонија

Шокантните фотографии на Кејти Прајс се појавија во јавноста, а на нив можеме да видиме како изгледа таа по последните операции.

Screenshot 1 3

Поранешниот гламурозен модел сега има 41 година, но Кејти изгледа дека е во агонија од болки.

Фотографирана е по операциите во Турција. На овие фотографии можеме да ги видиме лузните по лифтингот на лицето бидејќи првпат се појавила во јавноста откако завоите ѝ биле извадени.

Stitches: As her long extensions were pulled back in a ponytail, her entire face was exposed including a set of bloody stitches

Кејти имала потешкотии дури и кога разговарала по телефон. Се огледала на екранот од својот телефон и преку камерата ги набљудувала своите лузни. Таа има конци од слепоочниците до под ушите.

Покрај затегнувањето на лицето, Кејти имала операција и на капаците од очите за да го спречи нивното понатамошно паѓање. Во исто време направила операција и за подигнување на задникот.

https://www.youtube.com/watch?v=vbM2lwpIomk
Прочитајте и...  Баба Јока се мажела 17 пати : “Првиот маж ме сакаше, ама неговите му збореа дека сум грда, па си отидов”
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top