Случувања

ВИДЕО: Холивудскиот Супермен пронајден мртов во контејнер

Актерот Кристофер Денис, познат по прекарот Холивудски Супермен, е пронајден мртов во контејнер.

52-годишниот актер 30 години го глумеше Супермен на Булеварот Холивуд, каде што се сликаше со туристи. Тој се прослави поради големата сличност со актерот Кристофер Ривс кој го отелотвори легендарниот Супермен.

Прочитајте и...  Џенифер Анистон ги одушеви сите, особено медицинската сестра заразена со коронавирус (ВИДЕО)
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top