in

ВИДЕО: Холивудскиот Супермен пронајден мртов во контејнер

Актерот Кристофер Денис, познат по прекарот Холивудски Супермен, е пронајден мртов во контејнер.

52-годишниот актер 30 години го глумеше Супермен на Булеварот Холивуд, каде што се сликаше со туристи. Тој се прослави поради големата сличност со актерот Кристофер Ривс кој го отелотвори легендарниот Супермен.

Прочитајте и...  Ретко кој знае: Зошто се меси лепче со паричка на Василица?

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote