Случувања

ВИДЕО: Игор Џамбазов со песна ја брка короната

Шоуменот Игор Џамбазов денеска преку социјалните мрежи од дојранското село Сретеново, реши со песна да го „избрка“ коронавирусот. „Иш короно, иш“, вели шоуменот.

View this post on Instagram

Гусарот од Сретеново

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Прочитајте и...  Нови 67 случаи со коронавирус и еден починат пациент

Најпопуларно

To Top