in

ВИДЕО:Камионџија предизвикува Ламбурџини на трка, резултатот ги изненади сите!

Прочитајте и...  ВИДЕО: Момче со аутизам и оштетен вид ги освои срцата на публиката на „Америка има талент“

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote