Видео

ВИДЕО: Камуфлажата на овој октопод е толку добра што ве предизвикуваме да го најдете

Го поминавме поголемиот дел гледајќи го видеово прашувајќи се зошто нуркачот не се фокусира на октоподот (всушност, гледаше во него).

Прочитајте и...  Наточил гориво, па побегнал без плаќање – гадно зажалил една секунда подоцна
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top