Го поминавме поголемиот дел гледајќи го видеово прашувајќи се зошто нуркачот не се фокусира на октоподот (всушност, гледаше во него).

Прочитајте и...  Менструалниот циклус кај жените претставен преку двеминутно видео
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде