Видео

Видео кое ќе ви го стопи срцето: Татко и ќеркичка го освоија цел Балкан со нивната изведба

Oвој татко и неговата мала ќеркичка веќе 7 месеци ги топат срцата на целиот Балкан со нивните заеднички преработки на песни.

Screenshot 2

Таа е толку малечка, а веќе знае цели текстови на песни и освојува со својата шармантност и мил глас.

Најновото видео е преработка на песната “Ако те питају” од Петар Грашо.

Погледнете, ќе ви го стопат срцето:

Прочитајте и...  ВИДЕО: Дете пишува домашна работа под бандера
Остави коментар

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно

To Top