in ,

ВИДЕО: Кучето кое за првпат се гледа во огледало и не престанува да пее

Лола е еден млад пит бул кој сè уште го открива светот околу себе, а најинтересното откритие кое истовремено и најмногу ја „шокирало“ e и нејзиниот сопствен изглед.

Кога Лола за првпат се погледнала во огледалото, била толку воодушевена од својот изглед, што не престанала да пее.

Едноставно не може да престане да гледа во себе, па и да лае.

Што ли си мисли? Дека од другата страна има друго куче или едноставно не може да се начуди на сопствениот изглед?

Ова е прашањето поради кое видеото од неа стана вирална сензација: 


Прочитајте и...  Ќе ви го разубави денот: Интересна средба меѓу козичка и кученце

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote