Македонија

ВИДЕО: Лени Кравиц на прошетка низ Стара чаршија

Лени Кравиц прошета низ Скопската стара чаршија и се дружеше со минувачите.

Skopje, Macedonia. Old Bazaar. The most wonderful day meeting beautiful people. #heretolove

Gepostet von Lenny Kravitz am Donnerstag, 2. Mai 2019

Прочитајте и...  87 нови случаи на КОВИД-19, починат еден пациент

Најпопуларно


To Top