in ,

ВИДЕО: Маче не престанува да го гушка кучето кое не го виделo 10 дена

Кој вели дека кучињата и мачките се најголеми непријатели? Понекогаш знаат да бидат најдобри пријатели. Доказ за тоа е и мачето Џаспер кое едвај издржало 10 дена разделено од својот најдобар пријател, кучето Боуз.

Тоа може да се види по пречекот кој му го приредила кога тој се вратил дома.


Прочитајте и...  Солзи радосници: Погледнете како оваа бабичка го дочека најновиот член на семејството

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote