ВИДЕО: Мачка трча на справа, а потоа се случува нешто неочекувано

Трчањето е тешка работа. Колку и да пробуваше мачето Пипа да биде во тек со нејзината сопственичка, не можеше. Погледнете што се случува во видеото.

Прочитајте и...  Силуети на самрак: Фотографии од животни кои ќе ви го одземат здивот
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.