Македонија

ВИДЕО: Мајка плаче и ги храни двете деца со посебни потреби, не ја доби ветената помош !

lile1

Лиле Димитриевска од Велес сподели видео на кое покажа како ги храни своите два сина кои се со хендикеп. Над 25 години живее за нив и се грижи да им обезбеди пристоен живот. Лани и беше ветен персонален асистент. Но не го доби. Лиле продолжува да се бори.

ИМА ЛИ ПИЛОТ ВО АВИОНОТ?????

Gepostet von Aco Dumovski am Samstag, 23. November 2019
Прочитајте и...  Ако сте мамурни по прославата, еве што треба да јадете денес
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top