in ,

ВИДЕО: Македонската водителка падна додека вежбаше, па се пошегува на своја сметка

Македонската водителка Снеже Велков покажа како се поти и напорно вежба за совршено тело.

Таа падна при вежбањето и се пошегува на своја сметка.

https://www.instagram.com/p/B2ERnR9Hmsy/?utm_source=ig_embed
Прочитајте и...  „Ја излези Ѓурѓо“ ја крена салата на нозе: Вардарци ги најави дуото „Некст Тајм“

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote