ВИДЕО: Македонската водителка падна додека вежбаше, па се пошегува на своја сметка

Македонската водителка Снеже Велков покажа како се поти и напорно вежба за совршено тело.

Таа падна при вежбањето и се пошегува на своја сметка.

Прочитајте и...  Омилената актерка на многумина ја немаше цели 6 години: Причината поради која се повлече е мрачна и тажна
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде