ВИДЕО: Мартинијан и Ивона ќе ве остават без зборови со нивниот глас

Мартинијан Кириловски на Фејсбук објави видео на кое заедно со Ивона Јовановиќ ја пеат песната „Нечу дуго“ од Цеца Ражнатовиќ.

Нивниот глас ќе ве остави без зборови, погледнете го видеото:

Kratko video so mojata draga prijatelka i koleska Ivona Jovanovic. Se nadevam deka kje uzivate! ✌❤

Gepostet von Мартинијан Кириловски am Montag, 26. August 2019
Прочитајте и...  Погледнете што се случува кога ветрот ќе се судри со плафонот на овој бар
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде