in ,

ВИДЕО: Мартинијан и Ивона ќе ве остават без зборови со нивниот глас

Мартинијан Кириловски на Фејсбук објави видео на кое заедно со Ивона Јовановиќ ја пеат песната „Нечу дуго“ од Цеца Ражнатовиќ.

Нивниот глас ќе ве остави без зборови, погледнете го видеото:

https://www.facebook.com/mkirilovski/videos/2639549589388681/
Прочитајте и...  Љубовта го победи вирусот: Уникатна венчавка поради страв од корона вирусот (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote