in

ВИДЕО: Момче користи ракета за да извади млечен заб

Ова мало детенце имало млечен заб пред паѓање, па одлучило да го извади на многу креативен начин. Погледнете го видеото и уверете се !

Прочитајте и...  3D пешачкиот премин во Исланд го успорува сообраќајот (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote