Македонија

ВИДЕО: Момче запроси девојка на дното од Охридско езеро

Од нуркачкиот тим „Акватек” објавија видео од необично запросувањето кое се случило на дното на Охридското Езеро. Александар го оставил сандачето во кое се наоѓал прстенот на дното од езерото и ја повикал девојката да нуркаат.

„Во сандаче на дното од езерото беше изненадувањето за Матеја, таа кажа ДА и среќно изнуркаа на површината“, велат од „Акватек“.

Прочитајте и...  По 13 месеци пронајден мртов изчезнатиот скопјанец Абдул Алибен
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top