Видео

ВИДЕО НА ДЕНОТ: Мрзливец грицка зеленчук лежејќи на грб

Некогаш едноставно навистина ве мрзи да јадете, а цревата ви свират разни симфонии од глад и не можете да си помогнете – морате да грицнете нешто.

153ee85c7def98d8ce8007883dfe756f5e199bb2

Веројатно истото искуство го доживеал и Чибака, кој ужива во својот зеленчук на еден ројалски, мрзлив начин. На моменти дури се однесува како да е некоја светска супер ѕвезда, која се обидува да привлече внимание.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Дете пишува домашна работа под бандера
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top