„Мама е бремена“, „Ќе добиеш братче“, „Ќе ти родам сестричка“.

Да, сите овие информации се прекрасни вести. Но, тие воопшто не им се допаѓаат на овие дечиња.

Дел од нив воопшто не сакаат ново бебе, другите плачат затоа што не им се допаѓа полот на бебето кое доаѓа.

Овие дечиња плачат, но нивните реакции се урнебесни.

Kids React to Pregnancy Announcements

If you're an only child, you can't relate. 😂

Gepostet von Peachy am Freitag, 31. Mai 2019
Прочитајте и...  ВИДЕО: Збунето куче не може да си ја најде сопственичката, која се крие само со шал
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде