Ова видео има повеќе од 40 илјади прегледи , а познатиот Андруш Ангелковски напиша

„Мајче моја..Поздрав до сите мајки ама едноставно убиствено“

andrus

Погледенете ја изведбата

Majce moja… Pozdrav do site majki, ama… Ednostavno ubistveno!!!

Gepostet von Andrus Angelkovski am Sonntag, 6. Januar 2019
Прочитајте и...  Кочанецот Киро Стојов најхуман во 2018 година, донираше орган и спаси млад живот
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде