ВИДЕО: Погледнете како оваа паметна коза сама ја отвора вратата

Прочитајте и...  ВИДЕО: Ренџер теши горила која само што ја изгуби својата мајка
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде