in

ВИДЕО: Прекрасен настан во Охрид – елен плива во Охридско Езеро

Мало еленче кое најверојатно се cпуштило од планината Галичица, плива во водите на Охридско Езеро кај Свети Наум.

Прочитајте и...  (ВИДЕО) Несекојдневна глетка: Метеорит го осветли небото над Сардинија

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote