Занимливости

ВИДЕО: Сцена од автобус која стана хит на интернет – „Ако ова не е љубов, не знам што е“

Не им верувајте на оние кои велат дека со тек на време љубовта исчезнува во станува навика.

Во дигиталната ера кога се станува инстант и брзо поимот љубов делува како научна фантастика.

Баба и дедо во градски превоз покажале дека и после многу децении заеднички живот, љубовта и нежноста во нивниот случај не престанала. Под видеото објавено на Фејсбук луѓето оставаат комнентари дека никогаш не виделе посилна љубов.

Ljubav ❤️

Gepostet von Dalmatinska Kartolina am Dienstag, 1. Oktober 2019
Прочитајте и...  Психолозите откриваат зошто на жените им се попривлечни постари мажи
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top