in

ВИДЕО: Се немал избричено 911 денови, а потоа одлучил да ја изненади сопругата

Брачниот пар од Канада Џон и неговата сопруга, русинката Ева, поминале 911 дена, помеѓу 2015-та и 2018-та година, патувајќи низ светот. Пропатувале низ 33 различни земји, а за време на целото патување, Џон воопшто не се бричел.

После враќањето, одлучил целосно да ја избричи брадата и да ја изненади својата сопруга, а нејзината непроцелнива реакција ја снимил, па станала хит на социјалните мрежи. Снимката ја објавил на својот Јутјуб канал, на почетокот на септември минатата година и досега добрала повеќе од 3,6 милиони прегледи.

Прочитајте и...  Напуштено маче „плачело“ покрај контејнер: Потоа се случи нешто прекрасно (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote