Шоу бизнис

ВИДЕО: Се сеќавате на Кони, девојчето кое го расплака жирито на BGT, 12 години подоцна го направи истото

Никој неможе да го заборави моментот кога шест годишната Кони Талбот за прв пат стапна на бината на Британија има Талент.

Сега, 12 години подоцна, таа се врати и уште еднаш на сите им покажа зошто е најдобра, но овој пат со нејзина песна.

Погледнете:

Прочитајте и...  Урнебесно видео: Свиња брка грчки новинар
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top