ВИДЕО: Се запали камион кај гостиварската патарина

Пред неполн час, пожар избувна во товарно возило со скопска регистрација, на наплатната рампа кај Гостивар.  Противпожарната единица на Гостивар, интервенира на гаснење на огнот со неколку возила. За среќа, повредени лица нема и причинета е само материјална штета. – пренесува порталот ГостиварПрес

Прочитајте и...  Возачот на камионот во кој се најдени 39 тела се појави на суд преку видео линк
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде