Случувања

ВИДЕО: ШОКАНТНИОТ момент на ерупцијата на вулканот Стромболи фатен на камера

Вулканот Стромболи еруптира во Среда и за среќа еден набљудувач го фати се тоа на камера.

https://www.youtube.com/watch?v=G-VXlLsgBac
Прочитајте и...  iPad Air и iPad Mini со моќни процесори доаѓаат на 25 март
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top