Видео

ВИДЕО: Швалер се обиде да побегне низ прозорец од бесниот маж, а потоа зажали за сè…

Доколку мислите дека бегањето е толку едноставно како на филм, тогаш сте се излажале.

zdhtrstjrtsj 172895

Многу работи можат да тргнат на лошо, како што се случи и со ова момче од Русија кое како што се наведува е фатен во неверство.

Тој се обидел да побегне низ прозорецот и да се спушти преку импровизирано јаже од чаршаф.

Меѓутоа, очигледно е дека немал многу време да направи добро импровизирано јаже, па во еден момент му пукна и момчето жестоко се искрши.

Russian Man Falls Out Of Window

That moment you realize you should have learned how to tie a knot…

Gepostet von Break am Donnerstag, 16. Juni 2016
Прочитајте и...  Емотивна реклама посветена на мајките и нивната безусловна љубов кон децата
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top