Македонија

Видео спот на МВР по повод ,,Ден на полицијата” (ВИДЕО)

Ви благодариме!

Ова видео е посветено на сите полициски службеници, здравствени работници, припадници на армијата и на сите оние кои се во првите редови во справувањето со пандемијата од коронавирусот. Ви благодариме за секоја минута и секој час поминат на вашите работни места. Неизмерно сме ви благодарни за сета посветеност и за сите жртви кои ги давате секојдневно во борбата против оваа пандемија. Сите заедно сплотени сме на само чекор од совладувањето на еден од поголемите предизвици со кои се соочило човештвото досега. Нека е честит Денот на македонската полицијa! 🇲🇰 🇲🇰

Gepostet von Наќе Чулев am Donnerstag, 7. Mai 2020
Прочитајте и...  НОВА АТРАКЦИЈА ВО КИЧЕВСКО БЕЛИЦА: Кучето Медо од шумата донесе срнче во семејството на Радески кое го израсна Бамби

Најпопуларно

To Top