in

ВИДЕО: Велосипед направен целосно од дрво – дури и подвижните делови

Погледнете како овие двајца другари изградија велосипед целосно од дрво – дури и подвижните делови.

Прочитајте и...  (ВИДЕО) 13,3 МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ: Луѓето не можат да поверуваат што, оваа девојка, му прави на својот дечко!

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote