in

ВИДЕО: Жена која ја испеа „Shallow“ за интернет предизвик стана вистински ХИТ

Жена со прекрасен глас стана интернет хит откако отпеа дел од хитот „Shallow“ на Лејди Гага и Бредли Купер.

Во рамките на предизвикот „Finish The Lyrics“, шегаџијата Кевин Фрешвотер запираше случајни минувачи во Лондон и ги охрабруваше да ја довршат песната која тој ќе започнеше да ја пее.

Неговото внимание го зароби Шарлот Оубери. Подоцна се дозна дека таа е професионална пејачка.

https://www.facebook.com/watch/?v=2805254022894754
Прочитајте и...  ФОТО: Само 5 проценти од луѓето може да ја пронајдат разликата за 27 секунди – Дали се меѓу нив?

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote