ВИДЕО:Улични кучиња искасапени со секира во Аеродром

Жителите на скопската населба Аеродром утрово се разбудија во хорор. Нивните локални миленици некој синоќа крвнички ги касапел со секира, има две мртви кучиња и едно исчезнато. Вознемирените аеродромци повикаа и полиција, а полицијата направи увид и вети дека ќе направи се што е потребно за да се фати убиецот. Глетката навистина беше страшна и насекаде наоколу имаше локви крв, оној што може толку ладнокрвно да искапаси куче може и толку ладнокрвно да искасапи и човек.

Извор на видеото:dosie.mk
Прочитајте и...  Граѓаните се’ повеќе купуваат електронски: Надлежните најавуваат олеснета постапка и за малите пратки
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде