img 1bece9df76beaf649a41dc60c0ab7e23 v 960x720

Во Дојран денеска беше уловен сом од над 50 килограми. На Фејсбук групата Корморани се објавени фотографии од овој подвиг на младите рибари од Струмица.

Прочитајте и...  Нови 29 заболени од грип, вирусот циркулира во 9 градови
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

Leave a Reply

avatar
  Претплати се  
Известувај за