in ,

Запознајте го Вили, пресладок далматинец со носе во облик на срце

Ниту 101 далматинец не може да се спореди со убавината на овој далматинец наречен Вили кој на неговиот нос носи срце!

Ова слатко кученце кое скоро го прослави својот прв роденден е многу познато на Инстаграм ( @hi.wiley ) со над 130.000 следбеници.

Ова куче со неговиот сопственик Лекси Смит живее во Колорадо каде што заедно одат на многубројни авантури во околните места на Колорадо.

Прочитајте и...  Дизни со нова линија на венчаници инспирирани од Дизни принцезите (ФОТО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote