in ,

Зел две апчиња виjагра одеднаш: Хари Мата Хари заврши во болница

Босанскиот пејач Хари Варешановиќ пред неколку дена бил на приватна клиника во Сараево заради проблеми со срцето. Иако отпрвин не сакал да признае на лекарите им се пожалил на  болка во градите и тахикардија и открил што е причината.

Тој им рече дека зема две таблети истовремено, наместо препорачаната доза, како што беше напишано. Лекарите ги извршиле сите анализи и брзо заклучиле дека срцевиот проблем на Хари се должи на вијаграта, а пејачот брзо бил испратен на домашно лекување.

Хари повеќе не размислува повторно да земе вијагра, а за прв пат во животот реши да го направи тој чекор затоа што сакаше да импресионира една млада дама што ја запозна неодамна. Иако е здрав и моќен, тој сè уште е во возраста кога може да се покае во кревет -пишува „Alo.rs“

Прочитајте и...  БОМБА: Згодна е како тројно помладите, а таа е славната 69-годишна пејачка (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote