in

Жена тврди дека забременила гледајќи порно филм, а сопругот ѝ верува

Џенифер Џонсон од САД тврди дека останала бремена додека гледала 3D порно филм. Таа навела дека нема друго објаснување за тоа, затоа што неодамна родила црно дете, а таа е бела.

Screenshot 1 6

Нејзиниот сопруг, Ерик Џонсон, служел војска во Ирак во времето кога било зачнато детето, а тој исто така е белец. Откако се вратил, неговата сопруга му признала дека гледала порно филм со пријателите во Њујорк, а по еден месец почувствувала мачнини и дознала дека е бремена.

Бебето личи на глумецот од филмот кој е црнец.

-Ситуацијата е сомнителна, но 3D филмовите се многу реалиситични. Се е можно со денешната технологија, вели нејзиниот верен сопруг Ерик.

Џенифер рекла дека нејзиниот брак не бил како што треба по ова, но нејзиниот сопруг знае дека му е верна.

Таа вели дека инаку не гледа порно филмови, но сакала ефектот на филмот да го доживее со помош на специјалните ефекти.

Овој случај е објавен во 2014-та година, но повторно стана славен откако се случи слична ситуација.

Прочитајте и...  Погледнете вечерва во небото: На него ќе засјае Супермесечина (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote