Жена влегува во кафез на лав во зоолошка (ВИДЕО)

Вирално видео се појави на социјалните мрежи на кое се гледа како млада жена влегува во кафез на лав во зоолошката во Бронкс.Прочитајте и...  Среде тениски терен: Играч нокаутираше судија со рекет (ВИДЕО)
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде