in

Жена влегува во кафез на лав во зоолошка (ВИДЕО)

Вирално видео се појави на социјалните мрежи на кое се гледа како млада жена влегува во кафез на лав во зоолошката во Бронкс.https://www.instagram.com/p/B3LxPEFB6Od/?igshid=bmw7np0qi6c
https://www.instagram.com/p/B3AikJoB5Mg/?igshid=1pod6glf4v63x
Прочитајте и...  Полицаец запрел студент за брзо возење, но наместо да го казни направил нешто неочекувано

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote